Drobečková navigace

Úvod > Pronájem plošiny

Pronájem vysokozdvižné plošiny

V současné době nabízíme pronájem vysokozdvižné teleskopické plošiny CELA DT24 na automobilovém podvozku Nisan Cabstar. Plošinu si mohou pronajmout fyzické a právnické osoby, které potřebují provést jakékoliv práce ve výšce. Vysokozdvižná plošina vám náročnou výškovou práci velice usnadní, neboť se můžete soustředit pouze na konkrétní činnost a nezabývat se náročným jištěním, balancovat na žebříku či na střeše nebo lézt po stromech či stožárech.

Díky vysokozdvižné plošině se vyhnete riziku těžkého úrazu, práce provedete daleko rychleji a pohodlnějí. Pomocí vysokozdvižné plošiny se snadno provádějí nejrůznější montážní, údržbové práce, mytí oken, instalace reklam či billboardů, malířské a natěračské práce, instalace vánočních ozdob v ulicích a řada jiných prací, které by bez použití tohoto jedinečného zařízení nebylo možné mnohdy vůbec provádět.

Pronájem vysokozdvižné plošiny u naší firmy si můžete objednat na několik hodin, ale i dnů. K jejímu ovládání nepotřebujete žádné zkušenosti a o obsluze vás poučí během několika minut řidič auta, který s plošinou přijede na smluvené místo a čas a po celou dobu vám bude nápomocen.

Objednat plošinu Technické parametry

plosina_6.jpg