Drobečková navigace

Úvod > O firmě

VYSOKOZDVIŽNÁ PLOŠINA - KOUTNÝ GROUP s.r.o.

Výškové práce nejrůznějšího druhu jsou většinou spojeny se značným rizikem. Lezení po střechách či vysokých stromech či stožárech, to vše vyžaduje jednak značnou námahu a také odvahu, především však bezpečné zajištění před možným pádem. Rizika spojená s prací ve výškách lze ovšem vyloučit využitím vysokozdvižných plošin

Tato technika vám pomůže vykonávat bezpečně a pohodlně pokrývačské práce a opravy na střechách, rovněž tak klempířské, tesařské a jiné práce. Vysokozdvižné plošiny se využívají při jakýchkoliv výškových pracích a nepostradatelné jsou například při zimní údržbě okapů a střech, na kterých se hromadí sníh a vytvářejí rampouchy.

Bezpečnost chodců tak mohou obce, města i soukromí majitelé domů zajistit snadno a rychle, když si u nás pronajmou vysokozdvižnou plošinu. Právě pro takové účely poskytujeme příslušnou techniku. Naše firma KOUTNÝ GROUP s.r.o. sídlící v Plzni má již více než patnáctileté zkušenosti ve stavebních pracích, od staveb lešení, přes nejrůznější stavební práce zahrnující klempířské, tesařské či pokrývačské řemeslo až po výškové práce, které zvládá pomocí vysokozdvižné techniky.

Výhodný pronájem vysokozdvižné plošiny.

V současné době nabízíme vysokozdvižnou teleskopickou plošinu CELA DT24 na automobilovém podvozku Nisan Cabstar. Plošinu si mohou pronajmout fyzické a právnické osoby, které potřebují provést jakékoliv práce ve výšce. Vysokozdvižná plošina vám náročnou výškovou práci velice usnadní, neboť se můžete soustředit pouze na konkrétní činnost a nezabývat se náročným jištěním, balancovat na žebříku či na střeše nebo lézt po stromech či stožárech. 

Díky vysokozdvižné plošině se vyhnete riziku těžkého úrazu, práce provedete daleko rychleji a pohodlněji. Pomocí vysokozdvižné plošiny se snadno provádějí nejrůznější montážní, údržbové práce, mytí oken, instalace reklam či billboardů, malířské a natěračské práce, instalace vánočních ozdob v ulicích a řada jiných prací, které by bez použití tohoto jedinečného zařízení nebylo možné mnohdy vůbec provádět.

Pronájem vysokozdvižné plošiny u naší firmy si můžete objednat na několik hodin, ale i dnů. K jejímu ovládání nepotřebujete žádné zkušenosti a o obsluze vás poučí během několika minut řidič auta, který s plošinou přijede na smluvené místo a čas a po celou dobu vám bude nápomocen.